בניית אתר וורדפרס בעברית

במהלך 12 השנים האחרונות, התמחנו בעבודה עם מערכת וורדפרס. מן המפורסמות, שישנן המוני תבניות וורדפרס מוכנות לשימוש ולכן עסקים קטנים רבים, בונים אתרים בעזרתן כדי לחסוך עלויות. אנו בלורקה, מאמינים שכדי להצליח בעולם העסקי הדיגיטלי של היום, נדרש לבלוט מעל כולם. מכיוון שכך, אנו ממליצים ללקוחותינו, לעצב אתר אינטרנט ולבנותו במיוחד עבורם בהתאמה אישית.

 

עיצוב ובניית אתר מ"אפס"

אנו מאפשרים את הגמישות של בחירת מעצב\ת לאתר כך שיתאים לתקציב ולגישה העיצובית שלכם. לאחר בחירת המעצב\ת, נעבור יחד תהליך של עיצוב האתר. אנו נלווה את התהליך ונוסיף ערך מוסף מנסיוננו הרב בבניית אתרים.

לאחר סיום עיצוב האתר, מועברים קבצי העיצוב למחלקת התכנות שם בונים את האתר כך שיהיה 1:1 תואם את העיצוב. במהלך הבנייה, בד"כ נתקלים באלמנטים שרוצים לשנות לאחר שבוחנים את האתר עם תכנים אמיתיים. בסיום העבודה, האתר עובר בדיקה כללית להתאמה לדפדפנים ולטלפונים ניידים, אייפדים ועוד.

העלאת האתר לאוויר נעשית באופן מקצועי תוך התחשבות מקסימלית בצרכי קידום האתר ושימור הקידום מאתר אינטרנט ישן אם היה. צברנו מומחיות ייחודית בשמירת מצב קיים מאתר "ישן" והעברתו לאתר חדש ועשינו תהליך זה עשרות פעמים בהצלחה רבה.

לשיחת ייעוץ התקשרו ישירות אליי (יואב) : 0528346793

 

דילוג לתוכן