קידום ממומן בגוגל

 

קידום ממומן בנועי חיפוש בכלל ובגוגל בפרט, הוא שיווק חד וממוקד שמייצר זרם לקוחות מיידי, כאן ועכשיו. אנו מקימים לעסק שלכם עמודי נחיתה ייעודיים ומזרימים אליהם מתעניינים המגיעים דרך מודעות בעמוד הראשון של גוגל, אליהן נחשפים אך ורק אנשים המחפשים בדיוק את מה שאתם מוכרים.

ל"לורקה" הסמכה רשמית מגוגל לניהול קמפיינים בגוגל אדוורדס ותוכלו למצוא אותנו ברשימת הספקים המורשים של גוגל כאן

אנחנו בוחנים את השוק הספציפי שלכם, את התנהגות קהלי היעד והמתחרים ברשת, ומשיקים קמפיין מובנה ושיטתי שאותו משפרים ומתקנים כל הזמן תוך כדי תנועה על מנת למקסם את הביצועים והתוצאות.

 

יש לנו את הניסיון הדרוש בעולם האינטרנט בפרט ובעסקים בכלל, וגם את הישבן הדרוש כדי לשבת שעות מול המחשב ולחפור בערימות מידע שיגלו לנו באילו ביטויים בדיוק כדאי להתמקד ואיך לפנות ללקוחות הפוטנציאליים שלכם – והכל בתקציב שאתם קבעתם מראש, עם מקסימום שקיפות ואפס הפתעות.

 

אתם תרגישו את ההשפעה של הקמפיין מוכוון התוצאות מהר מאוד, אבל כדי שתוכלו גם לראות את התמונה הגדולה ולהבין מה עובד ומה מצליח ומה אנחנו עושים עבורכם – נשלח לכם מדי חודש דו"ח סיכום פשוט וקל לקריאה, כי חשוב לנו שתדעו על מה אתם משלמים לנו.

 

לקוחותינו הוותיקים יאמרו לכם עד כמה דחפה את העסקים שלהם העבודה שעשינו עבורם ועד כמה עמוק ונרחב היה השינוי שנוצר בעקבות כך בעסק.

 

אם גם אתם רוצים לחוות את השינוי הזה – צרו איתנו קשר כאן.

דילוג לתוכן