הזנת תכנים

אתר אינטרנט הוא ישות חיה ודינמית, עם גולשים המגיעים אליו מדי יום. הם נכנסים לאתר בשביל לבצע פעולות ולקרוא מידע, שיווקי או מקצועי, שהעסק שלכם מספק. אבל מישהו צריך לייצר את המידע הזה עבורכם.

אחד השירותים שאנחנו מספקים הוא שירות הזנת תכנים, בין אם אלה תכנים ראשוניים בנוגע לעסק ולשירותים או מוצרים שהוא מציע, ובין אם אלה תכנים העולים באופן תדיר על מנת להמשיך ולמשוך גולשים לאתר ולהוסיף ולהתקדם בקידום בגוגל.

התכנים מוזנים בהתאם לצרכים השיווקיים והקידומיים של העסק ושומרים על אתר רלוונטי ועדכני עבור מנועי החיפוש והקוראים. אנחנו מזינים טקסטים מותאמים לקידום, וגם תמונות וסרטונים, ומעלים הכל לאתר בצורה מעוצבת ומותאמת דרך ממשק הניהול.

עבור בעלי עסק רבים מלאכת הזנת תכנים היא מטלה שהם או העובדים שלהם מעדיפים שלא לבצע, מה שגורם לעיתים קרובות לביצוע לקוי או חלקי במקרה הטוב, ולאי ביצוע בכלל במקרה הגרוע. אנחנו ב-Lorca מסירים מכם את האחריות הזו ואף נכנסים לעובי הקורה אם צריך בכל שדרות התוכן של האתר.

בנוסף, בשנים האחרונות חלו שינויים גדולים בתוצאות מנועי החיפוש כאשר נושא תוכן איכותי ומעודכן עומד בראש סדר העדיפויות של מנועי החיפוש ועוזר משמעותית לקידום האתר.

הלקוחות עבורם אנחנו מבצעים הזנת תכנים נהנים מעדכוני תוכן על בסיס קבוע, והאתר שלהם הופך לכלי עבודה ולמייצג מכובד של העסק. אם גם אתם מעוניינים להינות מהשירות הזה – צרו איתנו קשר כאן.

דילוג לתוכן