פרסום בפייסבוק

הפרסום בפייסבוק מתאפיין בחשיפה ממוקדת לקהל יעד של אלפי גולשים ה"מבלים" בגלישה בפייסבוק. מערכת הפרסום מאפשרת לנו להגיע בדיוק לקהל היעד שלך עם המסרים השיווקיים המתאימים כדי להפוך אותם ללקוחות (למשל ביצירת רכישה מחנות און-ליין או בהורדת אפליקציה) או ללקוחות פוטנציאליים (לידים שיווקיים).

הפרסום בפייסבוק הוא כלי שיווקי יעיל, שבאמצעותו ניתן להציג מודעת פרסומת לקהל יעד ספציפי לפי גיל, מין, שפה, איזור מגורים, מצב משפחתי, תחומי עניין ועוד קריטריונים רבים נוספים. לדוגמא:

אם אדם שינה את הסטטוס האישי בפייסבוק מרווק למאורס יוצגו בפניו פרסומים של אולמות אירועים וצלמים לחתונות.

 

סוגי מודעות בפייסבוק

פייסבוק מאפשרים מגוון סוגי מודעות במיקומים שונים, לדוגמא:

  • מה שכולם מכירים – מודעות תמונה וטקסט בחלק הימני של הפיד.
  • מודעות תמונה במרכז התוכן של הפיד.
  • מודעות וידאו
  • מודעות סליידר של 5 תמונות מתחלפות.
  • מודעות דינמיות של מוצרים מתוך חנות און-ליין.

ויש עוד סוגים וגם סוגי מודעות חדשות שמתווספות מדי פעם.

 

שיווק מחדש – רימרקטינג

כלי חזק מאד המאפשר הצגת מודעות לפי התנהגות הגולש באתר או בדפי הנחיתה שלכם. ניתן למשל, להציג את הפרסום לכל הגולשים שהתחילו לבנות סל קניות אך לא השלימו רכישה ולהעניק להם קופון הנחה כדי לעודד אותם לסיים את הרכישה.

 

שיווק מחדש דינמי

מאפשר להעלות קטלוג מוצרים מחנות מקוונת ולהציג לגולש מוצרים שבהם צפה כשהיה בחנות. למודעות דינמיות יש אחוזי הקלקה יוצאי דופן מה שהופך את הקמפיין לאיכותי במיוחד וחושף את קהל הגולשים למגוון המוצרים שאתם מציעים.

 

בניית קהל דומה – LookAlike

אחד הכלים החזקים ביותר בפייסבוק זה האפשרות לבניית קהל ייעודי מתאים אשר שהוכח שהוא איכותי עבורכם למשל: ניתן לבנות "קהל דומה" מתוך רשימה של משתמשים שהמירו באתר שלכם (רכשו מוצר, יצרו קשר, נרשמו לרשימת תפוצה וכדומה). האלגוריתם של פייסבוק, יקח רשימה של פרופילים (נגיד 400) ומהם יבנה רשימה של כמה עשרות אלפי פרופילים שהמאפיינים שלהם דומים למאפיינים לקהל הממיר שלכם. התוצאות של רשימות כאלו הן מעולות!.

 

טופס לידים

לאחרונה פייסבוק יצאו עם כלי חדש ויעיל – טופס לידים לאיסוף מיילים\טלפונים של לקוחות פוטנציאליים. היתרון בכלי הוא שבזמן מאד קצר וללא צורך בתכנות מקימים עמוד נחיתה בתוך פייסבוק לאיסוף לידים. הטופס בד"כ מקבל חשיפה מאד איכותית מאחר המדובר בטופס פנימי בפייסבוק ולא דף נחיתה חיצוני (פייסבוק תמיד יעדיפו להשאיר את הגולש אצלם)

 

אפשרויות נוספות

ישנן עוד לא מעט אפשרויות פרסומיות בפייסבוק. לכל לקוח אנו מתאימים מתווה המתאים לקהל היעד שלו וכמובן, לתקציב.

 

לשמוע עוד התקשרו ליואב: 0528346793

דילוג לתוכן